Mistrzowie Lokalnego Słowa – Edycja II

Data publikacji: 06/11/2023

Kiedy rok temu przystępowaliśmy do I Edycji konkursu recytatorskiego pn. MISTRZOWIE LOKALNEGO SŁOWA nie spodziewaliśmy się tak ogromnego zainteresowania poezją wśród młodzieży👍

Uskrzydleni sukcesem idziemy za ciosem i kontynuujemy upamiętnienie twórczości lokalnych poetów wśród młodego pokolenia😀

Pragnąc kształtować wrażliwość na piękno języka ojczystego, bardzo gorąco zachęcamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich z Milanówka i okolic, do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim pn. „Mistrzowie Lokalnego Słowa” – Edycja II.

📢Ważne informacje📢

• na zgłoszenia czekamy do 24 listopada 2023 r.
  • prezentacja utworów i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w milanowskiej bibliotece, ul. Spacerowa 4, 1 grudnia 2023 r. o godz. 17:00
  • należy zapoznać się z:

Regulaminem

Klauzulą informacyjną