Wyniki konkursu fotograficznego “Zaczytane wakacje”

Data publikacji: 01/09/2020

Kochani Czytelnicy,
dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie “Zaczytane Wakacje”! Duża liczba zgłoszeń do konkursu spowodowała zaciekły bój o miano zwycięzcy 🙂 Wybór nie był łatwy o czym możecie się przekonać oglądając galerię konkursową. Komisja wytypowała dwójkę zwycięzców:
Panią Elżbietę Kowalską – autorkę zdjęcia jej roześmianych wnuków oraz Panią Justynę Kołodziejczyk, która stawiła czoło niespokojnym czasom.
Przyznaliśmy także dwa wyróżnienia. Otrzymują je Bogumiła Maciaszek i Lilianna Łuniewska.
Zwycięzców i wyróżnionych poinformujemy o terminie odbioru nagród w wiadomościach mailowych.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim za fantastyczne zdjęcia i za udział w konkursie!