Ogólnopolski konkurs poezji „Strofy z szuflady”

Data publikacji: 13/01/2023
❗️Ogłaszamy❗️
OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI “STROFY Z SZUFLADY”.
Powszechnie wiadomo, że wielu z nas z pasją pisze wiersze, skrzętnie ukrywając je przed światem.
Większość tej twórczości leży głęboko schowana w szufladach biurek, zapisana w pamiętnikach czy w notesach. A może wśród nich znajduje się ten jeden jedyny utwór, którym zachwyci się cały świat?! Kto wie?!
Odważ się więc i weź udział w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „STROFY Z SZUFLADY”, którego organizatorem jest nasza Biblioteka.
Jeśli kochasz poezję , masz minimum 15 lat i chciałbyś podzielić się z innymi swoją twórczością to właśnie teraz jest ten moment. Wystarczy tylko dopełnić formalności. 😀
Tematyka wiersza jest dowolna.
Prace na Konkurs można nadsyłać od 16 stycznia do 17 lutego 2023 roku :
* pocztą tradycyjną na adres Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku, 05 – 822 Milanówek, ul. Spacerowa 4 lub
* pocztą elektroniczną e.szczepaniak@milanowskabiblioteka.pl lub
* złożyć osobiście w siedzibie Biblioteki.
Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w marcu 2023 r.

Czekają atrakcyjne nagrody🏆
Wyróżnione przez Jury wiersze zostaną wydane w tomiku poezji, który po opracowaniu zostanie włączony do księgozbioru naszej Biblioteki.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE POEZJI ❗️

DO POBRANIA: