ul. Spacerowa 4, 05-822 Milanówek

Spotkanie DKK w Milanówku 25 czerwca!

Data publikacji: 05/06/2024

Najbliższe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w naszej bibliotece już 25 czerwca. Tym razem będziemy rozmawiać o powieści Ericha Marii Remarque’a „Cienie w raju”.

Książki Ericha Marii Remarque’a należą do klasyki literatury XX wieku. Takie tytuły jak „Na Zachodzie bez zmian” czy „Łuk Triumfalny” są powszechnie znane i doceniane. Poruszają trudne problemy związane z postawami ludzi wobec przytłaczających ich wydarzeń historycznych.

„Cienie w raju”, wydane już po śmierci autora, opowiadają o losach niemieckich uchodźców spod hitlerowskiego reżimu, którzy próbują się odnaleźć w nowej rzeczywistości Stanów Zjednoczonych. W jaki sposób poszukują sensu życia w bezpiecznym świecie? Czy uda im się odciąć od bolesnych doświadczeń i koszmarów przeszłości?

Każdy, kto chce się dzielić refleksjami z lektury, może zostać członkiem DKK. Zapraszamy 25 czerwca, godz. 18:00!

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.