ul. Spacerowa 4, 05-822 Milanówek

Oddział dla Dzieci

Oddział dla dzieci i młodzieży zgromadził ponad 7 tys. książek. Oferta obejmuje bajki, wiersze i opowiadania dla najmłodszych, powieści obyczajowe, przygodowe, detektywistyczne, fantastyczne i historyczne, a także komiksy i literaturę obcojęzyczną. Biblioteka posiada w swoich zbiorach bogaty księgozbiór literatury popularno-naukowej, oraz audiobooków i filmów dla dzieci. Biblioteka dla dzieci zaprasza do udziału w szerokiej gamie zajęć i spotkań, takich jak: głośne czytania połączone z zajęciami plastycznymi, tematyczne lekcje biblioteczne, konkursy recytatorskie, literackie i plastyczne, spotkania autorskie oraz klub gier planszowych. Dla najmłodszych czytelników przygotowane są dwa stanowiska z tabletami, umożliwiające korzystanie z aplikacji edukacyjnych na przykład do nauki języków obcych, rysowania, projektowania, oraz gier.

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku

ul. Spacerowa 4