Nowe zasady działalności od 24 marca

Data publikacji: 22/03/2021
SZANOWNI CZYTELNICY,
❗❗❗W związku ze wzrostem zakażeń COVID-19 wprowadzono dodatkowe ograniczenia dla bibliotek m.in. polegające na zakazie prowadzenia czytelń, wypożyczeń wewnątrz budynków oraz organizacji imprez.
Niestety biblioteki zostały zamknięte dla czytelników🙁
Ale…👍mamy dobrą wiadomość😍
Uruchamiamy możliwość wypożyczeń książek i multimediów w sposób bezkontaktowy, poprzez okienko mieszczące się od frontu biblioteki😃
❗❗WAŻNE❗❗