Konkurs z okazji Nocy Bibliotek 2020

Data publikacji: 08/10/2020
Pochwal się swoją wiedzą z ekologii i ochrony środowiska albo zaskocz nas znajomością milanowskich zabytków⛪️🕍🐸🐢🌳🌿
Rusza konkurs z okazji NOCY BIBLIOTEK!
Każdy czytelnik, który odwiedzi bibliotekę w czwartek 8 października i w piątek 9 października oraz wypożyczy co najmniej 2 książki📕📕 weźmie udział w konkursie. Do wygrania kawa i coś słodkiego w naszych milanowskich kawiarniach.
Przygotowaliśmy dla Was pytania o ekologii, ochronie środowiska i naszym mieście.
Zapraszamy do zabawy🙂 Czekamy na Was dziś od 12.00 i jutro od 10.00😍

NOC BIBLIOTEK 2020

1. CZAS TRWANIA:
    08.10 (czwartek) – 09.10 (piątek) do godziny 18:00

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE:
a) Przyjdź do biblioteki i wypożycz co najmniej dwie książki.
b) Odpowiedz POPRAWNIE na pytanie konkursowe (pytania będą dotyczyły ochrony środowiska i miasta Milanówka).

Za poprawne odpowiedzi czeka 9 nagród głównych (talon na słodki poczęstunek do lokalnych kawiarni
  oraz torba z gadżetami-niespodziankami).
Za brak poprawnej odpowiedzi rozdamy nagrody pocieszenia.
Pytania oraz talony będą wydawane losowo.
Do udziału zapraszamy czytelników milanowskiej biblioteki.

W tegorocznym wydarzeniu NOC BIBLIOTEK pojawią się gadżety-upominki, podarowane przez hurtownię książek Platon, za co z tego miejsca serdecznie dziękujemy!